Karol Okrasa kocha poniedziałki!

Karol Okrasa – przyszłam, żeby z nim porozmawiać o jego pracy, o jego zasadach, które my – żuczki, możemy zastosować w naszej codzienności, a odkryłam – Polskiego J.F. Kennedy’ego.

Myślicie, że jest świetnym kucharzem? Że jest mega gwiazdą? Przystojny, młody, sławny i szczęśliwy?

To wszystko prawda, ale prawda jest taka, że Karol to dużo, dużo, dużo więcej niż to wszystko razem wzięte. Jest to niezwykła osobowość. Człowiek o silnych wartościach i etyce pracy. Gwiazda, bez żadnych pretensji i poczucia wyjątkowości.

Karol ma więcej charyzmy niż jakakolwiek osoba, którą poznałam. Ma więcej do powiedzenia na temat etyki pracy niż usłyszałam na jakiejkolwiek konferencji.

Ma tyle miłości i pasji do tego, co robi, że mógłby podzielić się z całą Polską i pewnie by mu zostało na Czechy i Niemcy.

To nie był wywiad, to była fascynująca rozmowa.

Zamiast 20 minut – trwała ponad godzinę i skończyliśmy tylko dlatego, że kazał nam operator. 🙂

Jestem pewna, że dzisiaj – jeżeli nie mieliście specjalnej ochoty wstać i iść do pracy, to wywiad z Okrasą zainspiruje Was do tego, żeby coś zmienić w swoim życiu.

Moi Kochani – zapraszam Was na spotkanie z niezwykłą osobą, która nie tylko niebywale gotuje (wiem, bo mnie nakarmił), ale jest niebywale mądrym i zaangażowanym człowiekiem, który bezwarunkowo KOCHA PONIEDZIAŁKI.

Wywiad z Karolem możecie obejrzeć tutaj:

A jeżeli wolicie posłuchać – zapraszam na podcast:, , ,

Autor
Julia Izmałkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *