Roma Gąsiorowska – kobieta o wielu twarzach. Matka, żona, artystka. Czego o niej nie wiecie?

Roma Gąsiorowska – dla niektórych przede wszystkim jest znaną aktorką, a dla mnie jest człowiekiem renesansu, wiecznie głodną artystką. Ona nie tylko ma różne talenty, bardzo różne ambicje, ale ma entuzjazm i siłę, żeby je realizować.

Musicie posłuchać wywiady, żeby się dowiedzieć, jak dużo Roma robi i jak dużo ma jeszcze planów na najbliższą przyszłość.

Uwielbiam, że Roma jest dosyć asertywna w realizacji swoich celów, nie ma wymówek, nie ma usprawiedliwiania, jest uparta i samozdyscyplinowana.

A to wszystko biorąc pod uwagę, że jest mamą dwójki dzieci. Mamą, która mimo, że ma nianię i inną pomoc – bardzo dużo czasu i uwagi poświęca temu, żeby jej dzieci zawsze czuły, że ona jest uważna i wyczulona na ich potrzeby i uwagi.

Poznałam Romę dzięki temu, że zaprosiła mnie do swojego projektu – Całe szczęście jestem kobietą, gdzie w bardzo długim wywiadzie powiedziałam tyle samo, ile się dowiedziałam. Roma jest niezwykle otwarta emocjonalnie, dlatego rozmawiając z nią – zacierają się wszelkie granice tego, kto kim jest i co osiąga.

Ja bardzo lubię z nią rozmawiać.

Mam nadzieję, że dla Was to też będzie ciekawa rozmowa.

Możecie nas obejrzeć tutaj:

A jeśli wolicie tylko posłuchać – jesteśmy tu:, , ,

Autor
Julia Izmałkowa

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *